7/24 Acil Veteriner Hizmeti

Minik Dostlarınızın sağlığı için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. 

acilveteriner                                                                                                    Acil hastalarımızın kliniğimizde öncelikleri vardır. Çalışma saatleri içerisinde gelen acil hastalarımız derhal bakıma alınır. Her şeyden önce söylemeliyiz ki bizler evcil hayvan sahibi ve büyük bir hayvan sever olarak, evcil dostlarımızın acil yardımına koşmayı bir meslek haline getirdik. Bizler onları sadece tedavi etmek için değil sevgimizin bize verdiği gücü de kullanarak onların hep yanındayız. Bizi aradığınız andan itibaren sürekli sizinle irtibat halinde olarak, size hayvanınızın son durumu ile ilgili her adımında bilgi alacağız. 

AacilveterinerhizmetiBize ulaştığınızda artık rahat edebilirsiniz çünkü Acil Veteriner Servisimiz deneyimli personeli ile evcil hayvanınızın sizin gibi bir ailesi ve doktoru olacaktır.

Sizi her durumda hastanızın durumu hakkında bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldıracağız.Bizim sağlık hizmetimiz hastanız iyileşince bitmiyor.

Evcil hayvanınız da sonradan çıkabilecek sağlık sorunları için her zaman eski kayıtlarını saklamaktayız.Dilerseniz bu bilgileri daha sonra aile hekiminizle de paylaşmaktayız. Acil Servisimiz İstanbul Anadolu yakasında Merkezi bir yerde olmasından dolayı tüm Anadolu yakasına hizmet verebilmektedir.

02164104178

vetzone@hotmail.com

Kozyatağı Mh. Kaya Sultan Sokak No:16, Kozyatağı,  İstanbul, Turkey 34752

Vet Zone Veteriner Kliniği

 

Acil Veteriner Hizmeti Copyright © 2010